standard-title Apie Neobiotech

Apie Neobiotech

 

Įvadas

 

Neobiotech komapija, įkurta 2000 metais, šiuo metu yra viena iš inovatyviausių implantų gamybos kompanijų visame pasaulyje. Jos tikslas – palengvinti odontologų darbą, kuriant pažangiausius dantų implantacijos bei chirurgijos produktus.

2007 metų pradžioje Neobiotech pristatė Sinus Quick implantą, kuris itin tinka maksiliarinių krūminių dantų sričiai ir garantuoja puikų chirurginį procesą bei momentinį įsriegimą, GBR (reguliuojamą kaulinę regeneraciją) bei apkrovimą ir tuo pat metu įvykdė novatorišką  atnaujinimo procesą kompanijos valdyme. 2008 metų vasarį Neobiotech įnešė naujovę į sinusinių implantacijos operacijų sritį, išleisdami visiškai naujo veikimo principo SCA rinkinį, kuris yra (Sinuso keterinės prieigos (angl. Sinus Crestal Approach ) tipo operacijų įrankis. 2008 metų liepą Neobiotech pristatė SLA  rinkinį, kuris yra vienas iš pagrindinių sinuso šoninės prieigos (angl. Sinus Lateral Approach) tipo operacijų įrankių. Šis rinkinys itin patinka ir sulaukia daugybės komplimentų iš mūsų klientų odontologų.

Neobiotech konceptas – kurti produktus, kurie yra paprastesni, saugesni ir kokybiškesni. Mes įsitikinę, kad odontologai, išbandę Neobiotech produktus, galės greičiau ir lengviau atlikti implantacijos procedūras ir suteiks kokybiškiausias paslaugas savo pacientams.  

Neobiotech siekia būti viena iš geriausių pasaulio dantų implantų gamintojų, nuolat kurdama novatoriškus ir kokybiškus naujus produktus.

 

apie-mus

Neobiotech istorija

Neobiotech yra novatoriška kompanija, kasmet išleidžianti 1-3 naujus saugius, paprastus bei lengvai naudojamus produktus. Neobiotech prisideda prie žmonių gerovės, tiekdami dantų implantus, implantacijos instrumentus bei skaitmeninius produktus odontologijos klinikoms bei laboratorijoms daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje.

Spalis, 2012

Prosthetic KitIAccessory Kit -Protezavimo rinkinys

Birželis, 2012

NeoGuide sistema

Kovas, 2012

GBR rinkinys

Spalis, 2011

IS-II active, Quicktight

Birželis, 2011

IS-II, S-mini ir ACM

Spalis, 2010

Cti-mem

Vasaris, 2010

SR rinkinys

Birželis 2009

FR rinkinys

Kovas, 2009

Wide Implant (platus implantas)

Lapkritis, 2008

CMI IS implantas

Liepa, 2008

SLA rinkinys

Kovas, 2008

SCA rinkinys

Kovas, 2008

Suteiktas patentas CMI implantui

Rugsėjis, 2007

Susijjungė su Osscare, Co.Ltd.

Birželis, 2007

CMI implantas (išorinio tipo)

Vasaris, 2007

Vadovybės pasikeitimas

Liepa, 2000

Neobiotech. Co,Ltd,. įkūrimas

 

apie-mus

Moksliniai tyrimai ir plėtra / Gamyba

Moksliniai tyrimai ir plėtra

Korėjoje esančiame Neobiotech tyrimų ir plėtros centre dirba aukštos kvalifikacijos tyrėjai, kurie specializuojasi novatoriškų odontologinių implantų technologijų kūrime. Visi centro darbuotojai, naudodami bazinius ir klinikinius tyrimus su vyriausybės, ligoninių ir mokymo institucijų pagalba,  siekia sukurti novatoriškus techninius implantologijos sprendimus, kuriuos bus galima naudoti visame pasaulyje.

Gamyba

Gamindami produktus bei teikdami paslaugas Neobiotech išlaiko aukštus kokybės standartus. Mes tiekiame aukščiausios kokybės produktus, kurie tikrinami gamybos standartų priežiūros tarnybų.

Edukacinė bendradarbiavimo institucija: GOA

GOA (Globalinė oseointegracijos akademija) turi geriausius vadovus šalyje ir išbandytas programas, kurios organizuojamos daugiau nei 10 metų. Fundamentalios mokymo programos, moderni mokymo sistema, vieno danties bei visos burnos chirurgijos ir protezavimo mokymai – mes pasidalinsime viskuo, ką reikia žinoti apie implantaciją, ir, gavę sertifikatą, galėsite naudotis nuolatine edukacine sistema, naujomis pažintimis, privačiais susitikimais ar mokymais ir dar daugiau.

  • Jei Jūs priklausote GOA, esate tikras implantų ekspertas.
  • ELIT kursai (Baziniai kursai)
  • ALIS kursai (Kursai pažengusiems)
  • HAP kursai (Protezavimo kursai)
  • GAOB kursai (Studijų grupė GAO OB)
  • Darbuotojų programa

apiemus3