standard-title 7. Implanto D.U.K.

7. Implanto D.U.K.

Ar implanto įsodinimo procedūra skausminga? → Implantavimo operacija yra atliekama naudojant vietinę anesteziją. Priklausomai nuo individualios situacijos, nedidelis tinimas ir skausmas gali pasireikšti ir po operacijos. Skausmas nevargins, jei gersite odontologo paskirtus vaistus ir laikysitės pooperacinių rekomendacijų.

Kiek laiko užtruks pilna implantacija ir gydymas? → Priklausomai nuo implanto savybių ir gydymo sudėtingumo, įprastai implanto įsodinimo operacija trunka tik 30 minučių. Vidutiniškai osteointegracija po viršutinio žandikaulio operacijos trunka 4-6 mėnesius, o po apatinio žandikaulio operacijos 2-3 mėnesius. Tačiau gydymo trukmė gali skirtis individualiai.

Ar įmanoma implantacija, jei mano burnos ertmės būklė yra bloga? → Norint atlikti implantaciją, rekomenduojama, kad tiek kiekybiškai, tiek kokybiškai pakaktų audinių. Tačiau gydymas gali būti taikomas po konsultacijos su odontologu ir tikslios diagnozės nustatymo.

Koks kramtymo jėgos skirtumas tarp išimamų dantų protezų ir implanto? → Išimami protezai sumažina kramtymo pajėgumą dešimtadaliu lyginant su natūraliu dantimi. Tuo tarpu implantas suteikia galimybę kramtyti beveik tokia pat jėga kaip ir natūralus dantis.

Kokia implanto gyvavimo trukmė? → Implantas yra ilgalaikis danties pakaitalas lyginant su žalingu tiltelio įstatymu. Nors dantų implantai neturi galiojimo laiko, tokie faktoriai kaip periodonto ligos, kaulo apie implantą praradimas, rūkymas ir alkoholinių gėrimų vartojimas gali sumažinti implanto gyvavimo trukmę.