Pacientams – kokybiškos implantacijos. Klinikoms – konkurenciniai pranašumai

Naudojant apkrovimo bet kuriuo metu koncepciją galima protezo apkrovimą taikyti po 1–4
savaičių arba bet kuriuo kitu metu. Apkrovimo bet kuriuo metu koncepcija suteikia klinikoms didesnį konkurencinį pranašumą ir daugiau naudos pacientams.

  1. Pacientų suteikiamas komfortas, atstatoma estetika, funkcija. Atidėtas apkrovimas sukelia daug nepatogumų ir turi neigiamą fizikinį poveikį. Dėl ilgalaikio kramtymo nepakankamumo gali tapti sunkiau kramtyti abejomis pusėmis. Be to, atsiranda kasdienių problemų, tokių kaip greta esančių dantų dantenų recesija. Naudodami apkrovimą bet kuriuo metu, gydytojai gali pasiekti puikių funkcionalumo ir estetinių rezultatų, todėl ilgainiui mažėja paciento patiriamas stresas ir trumpėja chirurginės procedūros.
  2. Didesnis klinikų konkurencinis pranašumas naudojant apkrovimo bet kuriuo metu koncepciją. Betarpiškas apkrovimas arba galutinis apkrovimas per 4 savaites suteikia didžiulę naudą pacientams, o tai kartu didina ir klinikų konkurencingumą. Pacientai, kuriems taikoma apkrovimo bet kuriuo metu koncepcija, sutiks odontologui mokėti daugiau už pažangią dantų priežiūrą.
  3. „Neobiotech“ implantai optimizuoti tiek betarpiškam, tiek apkrovimui bet kuriuo metu „Neobiotech“.  „IS-II active“ implanto dizainas optimizuotas, paviršius apdirbtas taip, kad būtų galima atlikti betarpišką apkrovimą. Be to, naudojantis specializuotu chirurginiu rinkiniu, gręžimą galima atlikti greitai ir saugiai. Lengvas ir paprastas apkrovimo bet kuriuo metu gręžimo protokolas gydytojams leidžia lengvai pasiekti stiprią ir stabilią fiksaciją kortikaliniame kaule.

Apkrovimas bet kuriuo metu – tai implantų apkrovimo koncepcija, leidžianti protezo pritaikymą atlikti BET KADA. Mažesnis ar didesnis implanto stabilumo sumažėjimas paprastai stebimi tarp antros ir šeštos savaitės po implanto įsriegimo. Bet koks implanto stabilumo sumažėjimas turi esminę svarbą betarpiškam, ankstyvam ar bet kada apkrautam implantui, kadangi tai gali lemti nesėkmingą implanto įsriegimo procedūros baigtį. Tačiau „Neobiotech“ „IS-II active“ implantas optimizuotas apkrovimui bet kuriuo metu dėl savo inovatyvaus dizaino, paviršiaus apdorojimo ir gręžimo protokolo. Kadangi pradinis stabilumas išlaikomas ilgiau nei kitose implantų sistemose, galimas apkrovimas bet kuriuo metu.

art1

„Neobiotech“ pirmieji pasaulyje pristato apkrovimo bet kuriuo metu koncepciją

Apkrovimas bet kuriuo metu yra inovatyvi koncepcija, apimanti ne tik betarpišką apkrovimą ir ankstyvą apkrovimą, bet kartu ir standartinį apkrovimą.

Betarpiškas apkrovimas per 1 savaitę arba ankstyvas apkrovimas po 2–3 savaičių galimi, kai kortikaliniame kaule yra pakankama C fiksacija ir pradinis stabilumas.
Tokiai metodikai galima 1 proc. nesėkmės tikimybė.

4 savaičių apkrovimas yra labiausiai moksliškai pagrįstas protezo apkrovimo parinkimo būdas. Nors pacientai būklė atrodo tinkama apkrovimui bet kuriuo metu, gali prireikti bent 4 savaičių fiziologinio laiko, norint nustatyti implanto atmetimą dėl chirurginės traumos ar chirurginės infekcijos. Tinkamo apkrovimo laiko parinkimas remiantis ISQ (Implanto stabilumo koeficientas) verte yra labiau moksliškai pagrįstas apkrovimo periodo parinkimo būdas.

Ankstyvas apkrovimas, t. y. apkrovimas po 6 savaičių, išimtinai remiasi implanto paviršiaus apdorojimo gebėjimu nulemti naujo kaulo formavimąsi ir kaulinę integraciją. Kitaip sakant, implanto dizainas ir gręžimo protokolas nėra tokie svarbūs. „Neobiotech“ intensyviai tyrinėjo paviršiaus apdorojimą ir nuolat jį tobulino.

Standartinis apkrovimas atliekamas GBR atvejais, esant pradinės fiksacijos nepakankamumui, arba D4 tipo kaului.
Sėkmingo apkrovimo bet kuriuo metu esmė yra suprasti skirtingus apkrovimo periodus ir kiekvienu atveju parinkti optimaliausią apkrovimo laiką.

Odontologai

Vienintelis sprendimas, didinantis jūsų klinikos kuriamą pridėtinę vertę. Didėjant konkurencingumui implantų rinkoje, apkrovimo bet kuriuo metu metodika lemia didesnį pacientų pasitenkinimą, kadangi suteikiamas atstatymas vainikėliais, iškart sugrąžinant funkciją ir estetiką, todėl pacientai bus nusiteikę mokėti konkurencingą kainą.

Atsakas pacientams, pageidaujantiems kitų implantų. Atsakydami pacientams, pageidaujantiems kitų gamintojų implantų, odontologai gali paaiškinti apie „Neobiotech“ implantų apkrovimo bet kuriuo metu pranašumus. Apkrovimo periodas yra lemiamas veiksnys pacientui renkantis implantą. Apkrovimo bet kuriuo metu koncepcija, kaip pažangi gydymo paslauga, klinikoms bus naudingas derybų įrankis.

Didesnis pinigų srautas be papildomų išlaidų. Apkrovimo bet kuriuo metu būdas dėl trumpesnio gydymo laikotarpio leidžia klinikoms padidinti pinigų srautą. Be to, nėra jokių papildomų mokesčių, skirtų kitai įrangai ar medžiagoms įsigyti, norint taikyti apkrovimo bet kuriuo metu gydymą.

Pacientai

Greitas pasveikimas ir reabilitacija. Dėl ilgam laikotarpiui atidėtos implantacijos gali atsirasti kraštinio kaulo atrofija, dantų lanko sutrikimas ir su sveikata susijusios problemos, nes mažėja kramtymo pajėgumas. Dėl apkrovimo bet kuriuo metu metodikos pacientams suteikiama galimybė nedelsiant grįžti prie savo įprasto kasdienio gyvenimo, kadangi protezavimas gali būti atliktas per 2 savaites.

Funkcijos ir estetikos išlaikymas. Jei paciento ištraukto danties tarpas paliekamas ilgai, greta esantys dantys migruoja siekdami užpildyti tarp dantų susidariusį tarpą. Tai lemia ne tik estetinį defektą, bet ir diskomfortą kasdieniame gyvenime, nes sumažėja pacientų pasitikėjimas savimi. Apkrovimo bet kuriuo metu koncepcija padeda pacientams pasiekti estetinę reabilitaciją ir pasitikėjimą savimi.

Paprastas ir greitas gydymas. Apkrovimo bet kuriuo metu būdas sumažina pacientų diskomfortą ir garantuoja pasitenkinimą dėl dažniausiai sėkmingo rezultato.

Protezo apkrovimo laikas. Protezo apkrovimo laikas gali būti suderintas atsižvelgiant į paciento poreikius. Galutinė rekonstrukcija gali būti atliekama, kai tik odontologui ir pacientui yra patogu.

1) Implanto dizainas

„Neobiotech“ implantų siaurėjantis korpusas, stipri viršūnė ir atvirkštinio sriegio dizainas sudaro puikias sąlygas siekiant „savaiminio sutankinimo“ akytajame kaule. Makrosriegių dizainas viršutinėje implanto dalyje taip pat sudaro sąlygas stipriai ir stabiliai fiksacijai, lemiančiai didesnį pirminį stabilumą kartu su unikalia „Neobiotech“ implantų koncepcija „CMI Fixation“.

art2

2) Paviršiaus apdorojimas

S.L.A. paviršius
(apdirbtas smėliasrove, naudojant stambias daleles, ir ėsdinimą rūgštimi)

„IS-II active“ S.L.A. paviršiuje yra suformuotos makroporų ir mikroporų kombinacijos naudojant HA
(hidroksiapatito) apdirbimą smėlio grūdeliais, mažesniais nei 50 μm, ir ėsdinimo rūgštimi. Tai naudojama siekiant padidinti implantų biologinį suderinamumą. Kuo didesnis paviršiaus plotas, tuo didesnis tiesioginis kaulo su implantu kontaktas, stimuliuojantis osteoblastus ir skatinantis kraujotaką, o tai lemia greitesnę ir efektyvią kaulinę integraciją. Dėl to šis S.L.A. paviršiaus apdorojimas padidina antrinį stabilumą.

pic-3

3) Chirurginis rinkinys ir gręžimo protokolai

kit

Greita ir paprasta gręžimo eiga ir sriegio profilio sudarymas sukuria optimalų chirurginį protokolą apkrovimo bet kuriuo metu koncepcijai.

„IS-II active“ ir standartinis implantas

pic4                                                               pic-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasiekite CMI fiksaciją su IS FULL KIT rinkiniu, idealiai pritaikytu paprastam gręžimo protokolui. „IS-II active“ tinkliniame kaule gali pasiekti CMI fiksaciją naudojant aktyvų įsriegimą (savaiminis sutankinimas) su mažesniu grąžtu; bei C fiksaciją kortikaliniame kaule naudojant pasyvų įsriegimą su sriegių profilio sudarymu.

pic6                                  pic7

 

„Neobiotech“ implantai optimizuoti apkrovimui bet kuriuo metu?

S.L.A. paviršius (apdirbtas smėliasrove, naudojant stambias ir daleles, ir ėsdinimą rūgštimi)

pic-1

„IS-II active“ S.L.A. paviršiuje yra suformuotos makroporų ir mikroporų kombinacijos naudojant HA (hidroksiapatito) apdirbimą smėlio grūdeliais, mažesniais nei 50 qm ir ėsdinimo rūgštimi. Tai naudojama siekiant padidinti implantų biologinį suderinamumą. Kuo didesnis paviršiaus plotas, tuo didesnis tiesioginis kaulo su implantu kontaktas, stimuliuojantis osteoblastus ir skatinantis kraujotaką, o tai lemia greitesnę ir efektyvią kaulinę integraciją. Dėl to šis S.L.A. paviršiaus apdorojimas padidina antrinį stabilumą.

 

pic-3